plenru

Kariera

Dołącz do naszego dynamicznego zespołu!

Misją naszej firmy jest nie tylko rozwijanie i produkowanie wysokowartościowych produktów żywieniowych, ale również działanie jako wysoce pożądany pracodawca. Jeżeli jesteś zainteresowany pracą wymagającą niezależności, dużego zaangażowania, zdolności technicznych lub jesteś ekspertem w rozwiązaniach przemysłowych, żywieniowych i procesach produkcji, skontaktuj się z nami!

Poniżej znajdują się aktualne oferty pracy w naszej firmie:

Przyjmę na praktyki

Jeśli jesteś osobą dokładną, zaangażowaną, z wysoko rozwiniętą umiejętnością komunikatywności oraz analitycznym myśleniem, to właśnie Ciebie chętnie przyjmiemy na praktyki do laboratorium w naszej firmie.

Zakres obowiązków:

  • Pobieranie i przygotowywanie prób i roztworów do analizy laboratoryjnej wg. obowiązującej metodyki
  • Wykonywanie analiz instrumentalnych wg. wytycznych opiekuna
  • Prowadzenie dokumentacji wyników przeprowadzonych analiz laboratoryjnych w formie papierowej i elektronicznej
  • Archiwizacja prób
  • pomoc w pracach porządkowych w laboratorium

Oferujemy:

  • Możliwość zdobycia praktycznego doświadczenia w okresie wakacji (czerwiec-wrzesień).
  • Przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole.

Wymagania:

  • Chęci do nauki i rozwoju
  • Umiejętność wykonywania czynności zgodnie z instrukcją,
  • Dbałość o standardy i szczegóły wykonywanej pracy,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Znajomość programów MS Office

Więcej informacji:

  • Poziom stanowiska: praktykant
  • Studia: I i II stopnia
  • Wymiar godzinowy: pełen etat

Jeżeli Twoje kwalifikacje wykraczają poza powyższe oferty pracy, skontaktuj się z naszym biurem. Zawsze jesteśmy zainteresowani wykwalifikowanymi pracownikami reprezentującymi szerokie spektrum zdolności i doświadczenia.

W tytule e-maila prosimy o umieszczenie nazwy stanowiska, do którego odnosi się aplikacja.

Dla kandydatów zainteresowanych współpracą poza aktualnymi ofertami pracy prosimy zatytułować e-mail „Praca – Poza ofertami”.