plenru

Kariera

Dołącz do naszego dynamicznego zespołu!

Misją naszej firmy jest nie tylko rozwijanie i produkowanie wysokowartościowych produktów żywieniowych, ale również działanie jako wysoce pożądany pracodawca. Jeżeli jesteś zainteresowany pracą wymagającą niezależności, dużego zaangażowania, zdolności technicznych lub jesteś ekspertem w rozwiązaniach przemysłowych, żywieniowych i procesach produkcji, skontaktuj się z nami!

Poniżej znajdują się aktualne oferty pracy w naszej firmie:

Specjalista Techniczny Obsługi Terenowej

Opis stanowiska

Specjalista Techniczny Obsługi Terenowej, będzie odpowiedzialny za wydajność, efektywność, jakość, oraz ciągłość pracy instalacji do zbiórki surowca znajdujących się w zakładach dostawców surowca na terenie całego kraju. Specjalista Techniczny Obsługi Terenowej stanowi wizytówkę firmy w kontaktach z dostawcami surowca, stąd pełni wyjątkowo ważną funkcję techniczną i reprezentacyjną. Osoba na danym stanowisku musi osiągnąć ekspertyzę w dziedzinie budowy, funkcjonowania, oraz naprawy różnych wariantów instalacji do pozyskania surowca. Oprócz wiedzy technicznej, musi również być w stanie szybko i osobiście zdiagnozować i rozwiązać wszelkie problemy techniczne związane z instalacją firmy DeVeris na terenie zakładu dostawcy surowca. Ponadto, Specjalista Techniczny Obsługi Terenowej musi posiadać zdolności interpersonalne pozwalające na stworzenie profesjonalnych i koleżeńskich relacji z pracownikami zakładów z całego kraju, z których zbierany jest surowiec.

Wymagane kwalifikacje:

  • Wykształcenie minimum: zawodowe lub techniczne w specjalizacji mechanik, elektryk, automatyk
  • co najmniej 3 lat doświadczenia w zawodzie
  • Znajomość standardów produkcyjnych, higienicznych, procesowych, jakościowych w nowoczesnych procesach produkcji
  • Doświadczenie w obsłudze serwisowej pomp, zbiorników, urządzeń produkcyjnych związanych z przetwarzaniem cieczy
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Wzorowa postawa pracy (punktualność, profesjonalizm)
  • Prawo Jazdy kategorii B
  • Gotowość do wyjazdów służbowych

Preferowane kwalifikacje:

  • Wykształcenie techniczne
  • Uprawnienia SEP do 1 kV
  • Znajomość branży spożywczej będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość systemów i standardów w zakładach produkcji spożywczej będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość układów chłodniczych będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość układów sterowania będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

Oferujemy konkurencyjne wynagrodzenie oraz atrakcyjne warunki pracy w dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwie.

Pracodawca zapewnia:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • telefon służbowy
  • samochód służbowy

Szczegóły do ustalenia z wybranymi kandydatami.

Jeżeli Twoje kwalifikacje wykraczają poza powyższe oferty pracy, skontaktuj się z naszym biurem. Zawsze jesteśmy zainteresowani wykwalifikowanymi pracownikami reprezentującymi szerokie spektrum zdolności i doświadczenia.

W tytule e-maila prosimy o umieszczenie nazwy stanowiska, do którego odnosi się aplikacja.

Dla kandydatów zainteresowanych współpracą poza aktualnymi ofertami pracy prosimy zatytułować e-mail „Praca – Poza ofertami”.