Dołącz do naszego dynamicznego zespołu!

Misją naszej firmy jest nie tylko rozwijanie i produkowanie wysokowartościowych produktów żywieniowych, ale również działanie jako wysoce pożądany pracodawca. Jeżeli jesteś zainteresowany pracą wymagającą niezależności, dużego zaangażowania, zdolności technicznych lub jesteś ekspertem w rozwiązaniach przemysłowych, żywieniowych i procesach produkcji, skontaktuj się z nami!

Poniżej znajdują się aktualne oferty pracy w naszej firmie:

Pomocnik Operatora Produkcji

Pomocnik Operatora Produkcji w firmie DEVERIS uczestniczy bezpośrednio przy produkcji najwyższej jakości produktów przy wykorzystaniu innowacyjnych technologii, oraz nowoczesnej linii produkcyjnej. Pod nadzorem Dyrektora Produkcji oraz kierownika zmiany, Pomocnik Operatora Produkcji jest odpowiedzialny za obsługę urządzeń produkcyjnych, wstępną kontrolę wytwarzanych produktów, pakowanie i oznakowanie produktu gotowego, działania mające na celu utrzymanie ciągłości produkcji, oraz czystość miejsca pracy. Pomocnik Operatora Produkcji funkcjonuje w zespole (2-4 pracowników na zmianę).

Przykładowe Zadania Dla Pomocnika Operatora Produkcji

  • Zapoznanie się i działanie według ustalonych standardów produkcyjnych i operacyjnych
  • Obsługa urządzeń produkcyjnych
  • Zadbanie o sprawne i higieniczne przyjęcie oraz magazynowanie surowca na terenie zakładu
  • Utrzymanie czystości na części produkcyjnej zakładu
  • Wstępna kontrola jakości produktu gotowego
  • Pakowanie produktu gotowego; magazynowanie na terenie zakładu
  • Osiągnięcie wyznaczonych celów produkcyjnych (ilość produktu, określone parametry produktu)
  • Uczestniczenie w procesach mających na celu poprawę wydajności urządzeń i procesów produkcyjnych

Wymagane Kwalifikacje

  • Wykształcenie zawodowe lub techniczne
  • Doświadczenie w pracy na produkcji
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym od poniedziałku do niedzieli wg ustalonego harmonogramu pracy (średnio tygodniowo 5 dni w tygodniu)
  • Zdolności manualne
  • Podstawowa zdolność obsługi komputera
  • Wzorowa postawa pracy (punktualność, profesjonalizm)
  • Chęć zdobycia nowych umiejętności w wyspecjalizowanej branży
  • Gotowość do podnoszenia swoich kwalifikacji

Preferowane Kwalifikacje:

  • Uprawnienia do kierowania wózkami widłowymi
  • Doświadczenie w branży żywieniowej
  • Umiejętność obsługi urządzeń mechanicznych

Oferta Wynagrodzenia:
Oferujemy konkurencyjne wynagrodzenie z realną możliwością wypracowania co miesięcznej premii oraz atrakcyjne warunki pracy w dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwie, będącym częścią międzynarodowej korporacji. Pozycja zapewnia stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (zatrudnienie bezpośrednio przez zakład pracy). Szczegóły do ustalenia z wybranymi kandydatami.

Specjalista do spraw Procesów i Jakości

Opis Pozycji
Specjalista do spraw Procesów i Jakości to stanowisko odpowiedzialne za nadzór jakościowy nad procesami produkcyjnymi w firmie oraz nad zgodnością działań, procesów i dokumentacji ze standardami weterynaryjnymi i certyfikacyjnymi.

Zadania Dla Specjalisty do spraw Procesów i Jakości

  • Zarządzanie systemem GMP+, w tym planowanie przeglądów zarządzania procesami / jakością, podejmowanie działań doskonalących procesy jakościowe
  • Przygotowywanie dokumentów przed i po audytowych/prowadzenie audytów
  • Identyfikowanie problemów mających wpływ na jakość i/lub bezpieczeństwo zdrowotne oferowanych wyrobów, natychmiastowe reagowanie w przypadku niezgodności jakościowych, zagrażających bezpieczeństwu produktu
  • Współpraca z jednostkami kontrolującymi/nadzorującymi zakład, przygotowywanie niezbędnych pism i sprawozdawczości zarządzania środowiskiem
  • Kierowanie pracą Zespołu HACCP
  • Kontrola jakości partii produkcyjnych oraz utrzymywanie i zarządzanie magazynem próbek
  • Nadzór nad dokumentacją magazynową oraz przekazywanie wskazanym osobom/klientom sprawozdań z badań, atestów jakościowych i innych dokumentów jakościowych
  • Realizacja zamówień materiałów zapewniających ciągłość produkcji, w tym odczynników, chemii produkcyjnej, odzieży ochronnej, sprzętu BHP

  • Wykształcenie: wyższe w dziedzinie żywienia, biotechnologii, procesów jakości, weterynarii lub wykształcenie wyższe połączone z doświadczeniem w zarządzaniu procesami jakości w przemyśle żywieniowym/paszowym.

  • Doświadczenie: co najmniej 3 letnie doświadczenie w prowadzeniu systemów jakości w firmie żywieniowej lub paszowej
  • Znajomość procesów i certyfikacji GMP+, HACCP
  • Znajomość prawnych regulacji weterynaryjnych w Polsce i Unii Europejskiej

Oferujemy konkurencyjne wynagrodzenie oraz atrakcyjne warunki pracy w dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwie, będącym częścią międzynarodowej korporacji. Pozycja zapewnia stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (zatrudnienie bezpośrednio przez zakład pracy).
Szczegóły do ustalenia z wybranymi kandydatami.

Jeżeli Twoje kwalifikacje wykraczają poza powyższe oferty pracy, skontaktuj się z naszym biurem. Zawsze jesteśmy zainteresowani wykwalifikowanymi pracownikami reprezentującymi szerokie spektrum zdolności i doświadczenia.

W tytule e-maila prosimy o umieszczenie nazwy stanowiska, do którego odnosi się aplikacja.

Dla kandydatów zainteresowanych współpracą poza aktualnymi ofertami pracy prosimy zatytułować e-mail „Praca – Poza ofertami”.

W związku z udziałem w procesie rekrutacji przetwarzamy dane osobowych zawarte w dokumentach aplikacyjnych. Administratorem danych aplikantów na stanowisko wskazane w ogłoszeniu jest Deveris Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (00-695) przy ul. Nowogrodzkiej 50 lok. 515, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000617016, posiadająca numer NIP: 7010575102. Szczegółowa klauzula informacyjna tutaj.